Pallotti-Hostel

Bal Maskowy

                                                                                          Aut. zdjęcia: Paweł Jan Giera
 
Po raz kolejny studenci warszawskich uczelni dali wspaniałe świadectwo, iż można doskonale bawić się bez alkoholu. 8 stycznia w Pallotti–Hostel w Warszawie, odbyła się impreza karnawałowa, której motywem przewodnim był „Bal maskowy”.
W zabawie wzięli udział członkowie oraz sympatycy ASK Soli Deo, mieszkańcy akademika i inne barwne postacie.

Była to wspaniała okazja, do poszerzania horyzontów i dalszego rozwijania znajomości, zawartych podczas sylwestra Soli Deo czy to na Wrzecionie czy też w górach.
Zarówno panowie jak i dziewczęta, zaprezentowali szeroką paletę eleganckich kreacji, a całość uświetniły różnobarwne maski oraz kolorowe malowidła autorskich pomysłów, które przyozdabiały roześmiane twarze uczestników zabawy.

Tym razem bawiliśmy się przy ponadczasowej muzyce, od lat 50 do lat 80. Nie zabrakło Travolty, Bitelsów, Presleya ale i klasycznego rockowego brzmienia w stylu Led Zeppelin.
Oczywiście nie mogło się obejść bez Belgijki i Menueta, które stały się już tradycją wszystkich zabaw tanecznych, związanych z tym akademikiem.

Gospodarze zabawy zadbali też o miejsce, gdzie można było odpocząć od tańcowania i porozmawiać na poważne czy też błahe tematy, a wszystko to w towarzystwie przeróżnych napojów i ciastek :}.
Mogę zapewnić, że to nie ostatnia zabawa tego rodzaju. Co więcej, nie może Cię zabraknąć na następnej!
To wspaniała okazja do poznania nowych, ciekawych, ambitnych i rozrywkowych ludzi takich jak Ty. : )
 
 
Agata Kotwa   
studentka SGGW