Pallotti-Hostel

Czuwanie Powołaniowe 2012

„Nasza wiara niech będzie ożywiona czynami miłości. W przeciwnym razie będzie martwa” św. Wincenty Pallotti

Październik jest miesiącem poświęconym Maryi. Dlatego też w parafiach na całym świecie właśnie w tym miesiącu wierni odmawiają różaniec. Idealnym zwieńczeniem tego miesiąca będzie Pallotyńskie Czuwanie Powołaniowe u stóp Maryi na Jasnej Górze.

Po raz kolejny Księża Pallotyni wraz z Siostrami Pallotynkami zapraszają na Czuwanie Powołaniowe, które odbędzie się w dniach 27-28 października 2012r. Rozpoczynamy punktualnie o 1600 w Dolinie Bożego Miłosierdzia. Hasło tegorocznego Czuwania brzmi: A ja wierzę. W roku 50-lecia kanonizacji św. Wincentego Pallottiego pragniemy przeżywać na nowo Jego niezwykły charyzmat.

W programie wspólna modlitwa, koncert zespołu PANdamusic, Apel Jasnogórski, konferencja, którą wygłosi ks. Damian Nyk SAC oraz adoracja przed Najświętszym Sakramentem. Jak co roku punktem kulminacyjnym Czuwania Młodych będzie Eucharystia a zaraz po niej rozesłanie.

Gorąca atmosfera, pomimo chłodu na zewnątrz, na pewno nie opuści uczestników Pallotyńskiego Czuwania na Jasnej Górze. Do zobaczenia!