Pallotti-Hostel

Koncert Debiuty 2012

Zapraszamy na Koncert Debiuty 2012, który odbędzie się 15 kwietnia o godz.17. W części konkursowej zmierzą się zespoły: El Camino, Strona B, PANdamusic i Nacinacze Sykomory.

Koncert DEBIUTY jest kontynuacją koncertów MŁODZI BENEDYKTOWI XVI, które w latach 2006 - 2010 odbywały na warszawskich Bielanach. Pierwsza edycja odbyła się 21 maja 2011 roku. Nagrodę publiczności za piosenkę Talitha Kum otrzymał zespół Love Story, natomiast nagroda jury powędrowała dla zespołu Anielsi z Lubaczowa. W tym roku poza laureatami koncertu Debiuty 2011, w części konkursowej zmierzą się zespoły: El Camino, Strona B, PANdamusic i Nacinacze Sykomory

Koncert Debiuty 2012 - spot oficjalny http://www.youtube.com/watch?v=p9uIB8Or7QA.

"Debiuty mają na celu promocję młodych zespołów grających muzykę chrześcijan - mówi Michał Guzek ze sklepu Chrześcijańskie Granie - współorganizator koncertu 'Debiuty 2012' - Poza tym jest okazją, aby mobilizować zarówno początkujących twórców jak i wszystkich uczestników do podjęcia wysiłku kształtowania swoich talentów.

Na www.koncertdebiuty.pl dowiecie się  jak można zdobyć zaproszenie na koncert, poznać zespoły, które biorą udział w konkursie oraz zapoznać się z innymi wydarzeniami związanymi z 'Debiutami 2012'.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidecezji Warszawskiej, Fundację "Dobra Kultura", Katolickie Centrum Kultury "Dobre Miejsce" oraz sklep Chrześcijańskie Granie".

Koncert "Debiuty 2012" wspierają: UKSW, księgarnia Tolle.pl, Michalkondrat.pl, ZEC Wołomin Look Media, Wydawnictwo Scriba, Mocne Ramię i studio Vivisound.

Patronat nad koncertem objęły: Gość Niedzielny, Radio Warszawa 106,2 FM, lista Przebojów 'Muzyczne DarY', Gospel Box, "Drakka. Pismo dla grzeszników', Lista z Mocą - Debiuty i nie tylko, Soli Deo, portale: www.Opoka.Org.pl , www.Adonai.pl , www.za-kochanie.pl , www.Fronda.pl , www.Bosko.pl , www.Niezalezna.pl ,www.Rebelya.pl, www.duchowy.pl .

Źródło: http://www.warszawa.ksm.org.pl/pl/34359/81525/Koncert_Debiuty_2012.html