Pallotti-Hostel

Mini Wolontariaty Kolumbia/ Wenezuela

Chcesz wielkiej przygody? Chcesz być z innymi tak jak możesz najlepiej dzieląc się swoimi darami? Zapraszamy Cie na mini-wolontariat do Kolumbii na przełomie czerwca i lipca. Szczegóły do dopracowania - będziemy pracowali z ubogimi dziećmi w Bogocie, Caracas i na prowincji.

Co poza tym, zależy już tylko od nas. Włącz się w przygotowanie wyjazdu, zacznij zbieranie środków finansowych i rusz do Ameryki Pd. Prócz konkretnego działania, chcemy, żeby wyjazd był przeżyciem duchowym - każdego dnia będzie wspólna Msza Święta (w grupie jest ksiądz) i czas na refleksję o doświadczeniu dnia. Dając innym to, co najlepsze, chcemy nauczyć się czegoś o sobie. (podobne wyjazdy DA organizowało do Indonezji 2008, Kenii i Tanzanii 2009, Peru i Boliwii 2010, Tajlandii, Kambodży, Wietnamu 2011 i ponownie Kenii 2011; mamy doświadczenie, ale i uczymy się zawsze na nowo).

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

Update: Limit wyjeżdżających ustalamy na 12 osób. 7 już kupiło bilety. Pozostało pięć wolnych miejsc.

Szczegóły i kontakt na stronie źródłowej: www.dab.jezuici.pl/